Firmamız 1986 yılında Ömer Tekeli tarafından Cem Aydınlatma ismi ile kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteli hizmet, kaliteli ürün anlayışıyla hareket etmeyi temel ilke olarak benimsemiştir. Aydınlatma sektöründeki gelişmelerin hızlı bir takipçisi olan Cem Aydınlatma, yenilikçi yaklaşımının yanında çevreye duyarlı teknolojilerin geliştirilmesine de sürekli destek vermektedir. 

 

     Cem Aydınlatma markası ile deneyim ve tecrübesini , sahip olduğu geniş ürün gamını , bayiliklerini üstlendiği ulusal ve uluslarası birçok aydınlatma firmasının ürünleri ile zenginleştirerek , daha büyük kitlelere ulaştırabilmek adına projelerinize hizmet vermek amacıyla kurulmuş olup ,aydınlatma sektöründe ki yerini almıştır.

 
 
     Ürünlerin yaşam eğrilerinin , hızla değiştiği bu pazar içinde , güvende olabilmek ve rekabette her an önde olmak amacıyla Cem Aydınlatma her ürün kategorisinde önde gelen ve çoğu zaman birbiriyle rekabet eden , birden fazla markanın ürünlerini stoğunda bulundurmaktadır.
 
 
     Cem Aydınlatma pazarladığı ürün gamında ki yüksek kalite anlayışını şirketin tüm faaliyet alanlarına da uygulamayı hedeflemiştir.
 
 
     Cem Aydınlatma ürünlerini tüketici ile buluştururken ;
 
 
     Etkin ve verimli ulaşım sağlamayı profesyonel hizmet kalitesi vermeyi ve bu anlayışta gerekli her türlü fedakarlığı yapabilmeyi kendisine misyon edinmiştir.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR